or 4 payments of $337.50 with
Info
LDV D90Â SV9AÂ Â AUTOÂ TRANSMISSION
AWD, DIESEL, 2.0, BI-TURBO, 8 SPEED, W/ TRANSFER CASE
SUITS MODELSÂ Â 02/2020 TO 04/2024
THIS PART IS USED
Ref: #372079 (#TMP-1434822) - vstock#VA09359
| SKU | 372079 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review