or 4 payments of $337.50 with
Info
 KIA SPORTAGE  QL,  AUTO  TRANSMISSION
AWD, DIESEL, 2.0, D4HA, TURBO, 6 SPEED, W/ TRANSFER CASE
SUITS MODELS 10/2015 TO 04/2018
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #496158 (#TMP-1893815) - vstock#VA13383I
| SKU | 496158 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review