or 4 payments of $32.50 with
Info
Kia Sportage Sl, Steering Wheel (Leather)
Suits Models 07/2010 To 10/2015
Centre Section or Airbag Sold Separately
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1912109 - vstock#VA12947
| SKU | TMP-1912109 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review