or 4 payments of $32.50 with
Info
SUBARU OUTBACK  7TH GEN,  STEERING WHEEL
PREMIUM LEATHER, W/ PADDLE SHIFT TYPE, NON HEATED TYPE
SUITS MODELSÂ 12/2020 TO 2025
CENTRE SECTION OR AIRBAG SOLD SEPARATELYÂ
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1911214 - vstock#VA13169I
| SKU | TMP-1911214 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review