$3,750.00
or 4 payments of $937.50 with
Info
KIA SPORTAGEÂ SLÂ 2.0 D4HA TURBOÂ DIESEL, ENGINEÂ USED
SUITS MODELSÂ 05/2010 TO 10/2015
THIS ENGINE HAS PASSED OUR TESTING
THIS ENGINE WILL NOT INCLUDE ALTERNATOR,
AC & STEERING PUMP, STARTER MOTOR,
EXHAUST MANIFOLD,THROTTLE BODY,STEERING PUMP, UNLESS STATE
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS ENGINE IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1894727 - vstock#VA13223I
| SKU | TMP-1894727 |
| Shipping Weight | 200.0000kg |
| Shipping Width | 0.800m |
| Shipping Height | 0.800m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 0.800m |
| Assembled Width | 0.800m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review