or 4 payments of $175.00 with
Info
 Kia Sportage 2.0 G4nc Petrol Sl, Engine Used
Suits Models 02/2014 To 10/2015Â
This Engine Has Passed Our Testing
This Engine Will Not Include Alternator, Ac & Steering Pump, Starter Motor
Exhaust Manifold, Throttle Body, Steering Pump Unless Stated
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS ENGINE IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1912077 - vstock#VA12947
| SKU | TMP-1912077 |
| Shipping Weight | 200.0000kg |
| Shipping Width | 0.800m |
| Shipping Height | 0.800m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 0.800m |
| Assembled Width | 0.800m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review