or 4 payments of $175.00 with
Info
MAZDA CX5Â KFÂ 2.0Â PETROL, PE-VPS CODE ENGINEÂ USED
SUITS MODELS 11/2018 TO 2025
THIS ENGINE HAS PASSED OUR TESTING
THIS ENGINE WILL NOT INCLUDE ALTERNATOR,
AC & STEERING PUMP, STARTER MOTOR, EXHAUST MANIFOLD,
THROTTLE BODY,STEERING PUMP, UNLESS STATED
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS ENGINE IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1909231 - vstock#VA13501
| SKU | TMP-1909231 |
| Shipping Weight | 200.0000kg |
| Shipping Width | 0.800m |
| Shipping Height | 0.800m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 0.800m |
| Assembled Width | 0.800m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review