or 4 payments of $28.25 with
Info
 KIA SORENTO AIR COND COMPRESSOR
MQ4, DIESEL, 2.2, D4HE CODE,
SUITS MODELS 02/2020 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref: #497169 (#TMP-1868715) - vstock#VA12943
| SKU | 497169 |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.230m |
| Assembled Height | 0.210m |
| Assembled Width | 0.140m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review