or 4 payments of $75.00 with
Info
MAZDA CX5 KE, A C COMPRESSOR
2.0/2.5, PETROL, P/N KD77
SUITS MODELSÂ 11/2014 TO 12/2016
THIS PART IS USED
Ref: #497368 (#TMP-1900196) - vstock#VA13449
| SKU | 497368 |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.230m |
| Assembled Height | 0.210m |
| Assembled Width | 0.140m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review