or 4 payments of $28.25 with
Info
Kia Sonata I45 Optima 2.0/2.4 Petrol Air Cond Compressor
Suits Optima Tf G4kj Models 01/2011 To 10/2015
Suits Sonata Lf Models 10/2014 To 01/2020
Suits I45 Yf Models 02/2010 To 04/2014
THIS PART IS USED
Ref: #491655 (#TMP-1884077) - vstock#VA13230
| SKU | 491655 |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.230m |
| Assembled Height | 0.210m |
| Assembled Width | 0.140m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review