or 4 payments of $45.00 with
Info
Volkswagen Amarok 2h, Diesel, 2.0, Air Cond Compressor
Suits Models 05/2012 To 09/2022
THIS PART IS USED
Ref: #491055 (#TMP-1885626) - vstock#VA13298
| SKU | 491055 |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.230m |
| Assembled Height | 0.210m |
| Assembled Width | 0.140m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review