or 4 payments of $362.50 with
Info
 KIA CERATO TD 2.0 G4KD PETROL AUTO TRANSMISSION
6 SPEED
SUITS MODELS 08/2010 TO 03/2013
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 2 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
NOTES:
PARTS ONLY WARRANTY NO LABOUR COVERAGE -EXTRA $250 FOR LABOUR COVERAGE
THIS PART IS USED
Ref: #482659 (#TMP-1854758) - vstock#VA12918
| SKU | 482659 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review