or 4 payments of $937.50 with
Info
JEEP GRANDCHEROKEE WK PETROL 6.4 AUTO, TRANSMISSION
4WD, 8 SPEED, W/ TRANSFER CASE
SUITS MODELSÂ Â 04/2013 TO 02/2022
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #492580 (#TMP-1824294) - vstock#VA12524
| SKU | 492580 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review