or 4 payments of $82.50 with
Info
 JEEP GRANDCHEROKEE WK, AUTO TRANSMISSION
4WD, DIESEL, 3.0, TURBO, 5 SPEED, W/ TRANSFER CASE
SUITS MODELSÂ 10/2010 TO 03/2013
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #487620 (#TMP-1863006) - vstock#VA12976
| SKU | 487620 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review