or 4 payments of $337.50 with
Info
JEEP CHEROKEE KL,  AUTOMATIC TRANSMISSION
AWD, PETROL, 3.2, NON TRANSFER CASE
SUITS MODELSÂ Â 02/2014 TO 11/2022
THIS PART IS USED
Ref: #495751 (#TMP-1879398) - vstock#VA13152I
| SKU | 495751 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review