or 4 payments of $29.25 with
Info
Jeep Cherokee Kl, Alternator
Petrol, 3.2, Pentastar, 180amp,
Suits Models 02/2014 To 03/2018
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1879429 - vstock#VA13152I
| SKU | TMP-1879429 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review