or 4 payments of $29.25 with
Info
MERCEDES E CLASS ALTERNATOR
DIESEL, 2.0, TURBO, 280A, W213/S213/C238,
SUITS MODELS 05/2016 TO 01/2020
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1840253 - vstock#VA12763I
| SKU | TMP-1840253 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review