or 4 payments of $33.00 with
Info
ISUZU MU-X 85GGR 3.0 DIESEL AUTOMATIC, RADIATORÂ
SUITS MODELS 11/2013 TO 02/2021
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1892141 - vstock#VA13359
| SKU | TMP-1892141 |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.430m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.080m |
| Assembled Width | 0.430m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review