or 4 payments of $337.50 with
Info
ISUZU DMAX MU-X EURO 5, AUTO TRANSMISSION
2WD, DIESEL, 3.0, 4JJ1, TURBO
SUITSÂ DMAXÂ RCÂ MODELSÂ 11/2016 TO 06/2020
SUITS MU-X 85GGR MODELS 02/2017 TO 02/2021
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #493498 (#TMP-1892037) - vstock#VA13359
| SKU | 493498 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review