or 4 payments of $337.50 with
Info
HYUNDAI TUCSONÂ FWDÂ 2.0Â PETROLÂ AUTOMATIC, TRANSMISSIONÂ
SUITS MODELS 08/2004 TO 01/2010
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH RELACEMENT WARRANTY
Ref: #483047 (#TMP-1854910) - vstock#VA12933
| SKU | 483047 |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.570m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.570m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review