$108.00
or 4 payments of $27.00 with
Info
HYUNDAI SONATA STARTER MOTOR
PETROL, 2.5, G4KP, TURBO, DN8,
SUITS MODELS 04/2020 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1858721 - vstock#VA12922I
| SKU | TMP-1858721 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Assembled Length | 0.240m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review