$108.00
or 4 payments of $27.00 with
Info
 HONDA CITY STARTER MOTOR
PETROL, 1.5, L15Z1, GM6,
SUITS MODELS 01/2014 TO 09/2020
NOTES:
HONDA GRACE HYBRID
THIS PART IS USED
Ref: #478630 (#TMP-1837757) - vstock#VA12685I
| SKU | 478630 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Assembled Length | 0.240m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review