or 4 payments of $337.50 with
Info
HYUNDAI ILOAD/IMAX TQ G4KG MANUAL, GEARBOX
(5 SPEED, 2.4, PETROL)
SUITS MODELS 11/2007 TO 2018
NOTES:
PARTS ONLY WARRANTY NO LABOUR COVERAGE -EXTRA $250 FOR LABOUR COVERAGE
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH RELACEMENT WARRANTY
Ref: #482423 (#TMP-1854585) - vstock#VA12878I
| SKU | 482423 |
| Shipping Weight | 70.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.500m |
| Shipping Length | 1.100m |
| Assembled Length | 1.100m |
| Assembled Height | 0.500m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review