or 4 payments of $337.50 with
Info
KIA RIOÂ YBÂ 1.4 G4LCÂ PETROLÂ AUTO, TRANSMISSION
 6 SPEED
SUITS MODELS 06/2018 TO 06/2023
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #476436 (#TMP-1818781) - vstock#VA12649
| SKU | 476436 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review