or 4 payments of $29.75 with
Info
HYUNDAI I45 YF, RIGHT DOOR MIRROR
 POWER FOLDING, W/ FLASHER TYPE (AUS ONLY)
SUITS MODELSÂ 02/2010 TO 05/2013Â
THIS PART IS USED
Ref: #491670 (#TMP-1884072) - vstock#VA13230
| SKU | 491670 |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review