or 4 payments of $29.75 with
Info
 NISSAN TIIDA C11, POWER RIGHT DOOR MIRRORÂ
3 WIRE TYPEÂ
SUITS MODELSÂ 09/2004 TO 01/2013Â
NOTES:
CLEARCOAT PEELING
THIS PART IS USED
Ref: #492478 (#TMP-1875748) - vstock#VA13061
| SKU | 492478 |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review