or 4 payments of $125.00 with
Info
HYUNDAI I30 PD MANUAL, GEARBOX
PETROL, 1.6, G4FJ, TURBO, HATCH (S. KOREA VIN KMHH), 6 SPEED
SUITS MODELSÂ 03/2017 TO 2023
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #484968 (#TMP-1864188) - vstock#VA12988
| SKU | 484968 |
| Shipping Weight | 80.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review