or 4 payments of $337.50 with
Info
Hyundai I30 Fd 2.0 Petrol Manual Gearbox
 2 Bolt Type, 5 Speed
Suits Models 09/2007 To 04/2012
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #494738 (#TMP-1894387) - vstock#VA13047
| SKU | 494738 |
| Shipping Weight | 60.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.500m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.500m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review