or 4 payments of $337.50 with
Info
Hyundai I30 Fd 2.0 Petrol 4 Speed Automatic Transmission
Suits Models 09/2007 To 04/2012
Warranty Information
This Transmission Or Gearbox Is Covered By 3 Month Replacement Warranty
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #491649 (#TMP-1884000) - vstock#VA13285
| SKU | 491649 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review