or 4 payments of $337.50 with
Info
Hyundai I30 Fd 1.6 Turbo Diesel, Automatic Transmission
 4 Speed
Suits Models 09/2007 To 04/2012
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS IS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS REPLACEMENT WARRANTY
Ref: #480482 (#TMP-1853726) - vstock#VA12892
| SKU | 480482 |
| Shipping Weight | 60.0000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.570m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.570m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review