or 4 payments of $337.50 with
Info
MAZDA 3 PETROL 2.5 BM-BN, MANUAL GEARBOX
SUITS MODELSÂ 11/2013 TO 02/2019
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 2 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #496214 (#TMP-1898231) - vstock#VA13402
| SKU | 496214 |
| Shipping Weight | 80.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review