or 4 payments of $51.25 with
Info
HYUNDAI GETZ 1.4/1.5/1.6 DOHC TB, OIL PAN SUMP
ENGINE SUMP METAL
SUITS MODELS 09/2002 TO 09/2011
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1910975 - vstock#VA13329
| SKU | TMP-1910975 |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.450m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.550m |
| Assembled Length | 0.550m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.450m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review