or 4 payments of $36.00 with
Info
MITSUBISHI ASX, OIL PAN SUMP
SUITS MODELSÂ 05/2010 TO 2024
THIS PART IS USED
Ref #488034 - vstock#VA13133
| SKU | 488034 |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.450m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.550m |
| Assembled Length | 0.550m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.450m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review