$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
 HYUNDAI ACCENT RB, FAN
PETROL, 1.6, G4FD, WITH SHROUD, WITH OVERFLOW BOTTLE,
SUITS MODELS 06/2015 TO 12/2019
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1897193 - vstock#VA13422
| SKU | TMP-1897193 |
| Shipping Weight | 9.0000kg |
| Shipping Width | 0.650m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.650m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review