$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
MITSUBISHI PAJERO NM-NP 3.5/3.8 6G74/6G75, ENGINE FAN ASSEMBLY
SUITS MODELS 05/2000 TO 10/2006
THIS PART IS USED
Ref: #493719 (#TMP-1889086) - vstock#VA13241
| SKU | 493719 |
| Shipping Weight | 9.0000kg |
| Shipping Width | 0.650m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.650m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review