or 4 payments of $62.50 with
Info
HONDA HRV RU5, TAILGATE
SUITS MODELS 12/2014 TO 06/2018
NOTES:
WITH HINGES RH GARNISH CRACKED
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1900801 - vstock#VA13471
| SKU | TMP-1900801 |
| Shipping Weight | 24.0000kg |
| Shipping Width | 1.450m |
| Shipping Height | 1.100m |
| Shipping Length | 1.000m |
| Assembled Length | 1.000m |
| Assembled Height | 1.100m |
| Assembled Width | 1.450m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review