$495.00
or 4 payments of $123.75 with
Info
HOLDEN COLORADO RG, UTE BACK TAILGATE
(W/ REV CAMERA ABOVE HANDLE TYPE)
SUITS MODELS 01/2012 TO 06/2016
NOTES:
COMPLETE WITH HINGES
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1899921 - vstock#VA13082
| SKU | TMP-1899921 |
| Shipping Weight | 24.0000kg |
| Shipping Width | 1.450m |
| Shipping Height | 1.100m |
| Shipping Length | 1.000m |
| Assembled Length | 1.000m |
| Assembled Height | 1.100m |
| Assembled Width | 1.450m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review