$1,000.00
or 4 payments of $250.00 with
Info
HONDA CITY  PETROL 1.5 GM, AUTO TRANSMISSION
SUITS MODELSÂ Â 01/2014 TO 09/2020
NOTES:
SUIT HONDA GRACE HYBRID ONLY, WILL NOT WORK IN A CITY
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #478632 (#TMP-1837638) - vstock#VA12685I
| SKU | 478632 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review