or 4 payments of $337.50 with
Info
 HOLDEN TRAX TJ SERIES PETROL 1.8, MANUAL GEARBOX
SUITS MODELSÂ 08/2013 TO 2019
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 2 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #491550 (#TMP-1882060) - vstock#VA13191
| SKU | 491550 |
| Shipping Weight | 80.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review