or 4 payments of $30.25 with
Info
HOLDEN TRAILBLAZER COLORADO RG,  LEFT FRONT UPPER CONTROL ARM
SUITSÂ TRAILBLAZERÂ MODELS 07/2016 TO 12/2020
SUITSÂ COLORADOÂ MODELS 06/2012 TO 12/2020
THIS PART IS USED
Ref: #493193 (#TMP-1891368) - vstock#VA13346
| SKU | 493193 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Assembled Length | 0.350m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.300m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review