or 4 payments of $30.25 with
Info
 KIA CERATO YD, LEFT FRONT LOWER CONTROL ARM
SEDAN/HATCH
SUITS MODELS 04/2013 TO 05/2018
THIS PART IS USED
Ref: #490418 (#TMP-1883594) - vstock#VA13287
| SKU | 490418 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.420m |
| Assembled Length | 0.420m |
| Assembled Height | 0.120m |
| Assembled Width | 0.100m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review