or 4 payments of $28.50 with
Info
Holden Rodeo, Ra, Left Side Sunvisor
Suits Models 03/2003 To 07/2008
THIS PART IS USED
Ref: #481418 (#TMP-1853630) - vstock#VA12891
| SKU | 481418 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.635m |
| Shipping Height | 0.381m |
| Shipping Length | 1.270m |
| Assembled Length | 1.270m |
| Assembled Height | 0.381m |
| Assembled Width | 0.635m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review