or 4 payments of $28.50 with
Info
TOYOTA YARIS NCP9#, RIGHTÂ SUNVISOR
WITH MIRROR TYPE
SUITS MODELSÂ 10/2005Â TOÂ 06/2016
THIS PART IS USED
Ref: #485425 (#TMP-1867946) - vstock#VA13064
| SKU | 485425 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.020m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review