or 4 payments of $32.50 with
Info
HOLDEN COMMODORE VE, VINYL STEERING WHEEL
 BLACK SPOKE TYPEÂ
SUITS MODELS 08/2006 TO 08/2009
CENTRE SECTION OR AIRBAG SOLD SEPARATELY
THIS PART IS USED
Ref: #496971 (#TMP-1897549) - vstock#VA13336
| SKU | 496971 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review