or 4 payments of $69.03 with
Info
Holden Commodore Ve Sii, Front Bumper Bar
 Ss/Sv6/Ss-v
Suits Models 09/2010 To 04/2013
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1891933 - vstock#VA13326
| SKU | TMP-1891933 |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.700m |
| Shipping Length | 1.900m |
| Assembled Length | 1.900m |
| Assembled Height | 0.700m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review