$1,000.00
or 4 payments of $250.00 with
Info
Holden Commodore Ve 3.0 Lfw Eng Mya Automatic Transmission
2aga Tag
Suits Models  08/2009 To 05/2013
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
Ref: #471001 (#TMP-1812362) - vstock#VA12525
| SKU | 471001 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.508m |
| Shipping Height | 0.254m |
| Shipping Length | 0.762m |
| Assembled Length | 0.762m |
| Assembled Height | 0.254m |
| Assembled Width | 0.508m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review