$520.00
or 4 payments of $130.00 with
Info
 HOLDEN COMMODORE LEFT DOOR MIRROR
ZB, RS/RS-V/CALAIS, POWER FOLDING, NON MEMORY TYPE,
SUITS MODELS 10/2017 TO 12/2020
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1886589 - vstock#VA13283
| SKU | TMP-1886589 |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review