$130.00
or 4 payments of $32.50 with
Info
Holden Colorado Trailbrazer, Right Knee Airbag
Suits Colorado & Trailbrazer Rg Models 07/2016 To 12/2020
THIS PART IS USED
Ref: #494156 (#TMP-1886191) - vstock#VA13162
| SKU | 494156 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review