or 4 payments of $22.00 with
Info
HOLDEN COLORADO RG, RIGHT REAR DOOR
(EXTRA CAB, WITH MOULD TYPE)
SUITS MODELS 01/2012 TO PRESENT
NOTES:
COMPLETE DOOR
NOTES:
All Panel items are Pickup only. This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control.
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1904142 - vstock#VA13406
| SKU | TMP-1904142 |
| Shipping Weight | 23.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 1.000m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 1.000m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review