or 4 payments of $41.75 with
Info
HOLDEN COLORADO RG/RG7, SAFARI SNORKELÂ
SUITS MODELSÂ 06/2012-12/2020
NOTES:
AFTERMARKET, SAFARI BRAND
THIS PART IS USED
Ref: #482847 (#TMP-1861274) - vstock#VA12967
| SKU | 482847 |
| Shipping Weight | 7.9900kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 1.500m |
| Assembled Length | 1.500m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.130m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review